Харьков: Перевезення меблів - Харків. Переїзд офісу, квартири, магазину

Перевезення меблів - Харків. Переїзд офісу, квартири, магазину
Перевезення меблів - Харків. Переїзд офісу, квартири, магазину

Необхідно обережно перевезти майно? Не хочете відчувати труднощі переїзду? Ми надамо надійних професіоналів для здійснення переїзду з квартири в квартиру, з офісу в офіс, з магазину в магазин та ін.
У наші послуги входить:
• розбирання та збирання меблів;
• запаковування вантажу з наданням пакувальних матеріалів;
• вантажно-розвантажувальні роботи;
• перевезення майна автотранспортом по Харкову, з Харкова по Україні;
• вивезення та утилізація меблевого мотлоху.
Під час вантажно-розвантажувальних робіт використовуються спеціальні ремені, не тільки для спрощення, але і для більш дбайливого перенесення вантажу. Розбирання та збирання меблів проводиться електроінструментами, що значно прискорить процес даних робіт. Високі холодильники або шафи, які необов"язково розбирати, в кузові фіксуються стяжними ременями, щоб вантаж був стійкий і не отримав пошкоджень. Нам можна довірити тендітні, дорогі і великовагові вантажі, такі як піаніно, сейфи, банкомати, акваріуми та ін.
Здійснимо переїзд або перевезення майна в зручні для замовника дату і час, без вихідних, з 08:00 до 20:00.


Максим
г. Харьков
Харків
Tел.: 0994244455, 0937244455, 0672744455
Написать письмо автору
Сайт: http://usluga.kh.ua
Размещено: 07.03.2019 06:28
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Допомога в оформленні польської візи (робоча півріча, річна від воєводи). Робота в Польщі. ДК партнер Агентство зайнятості. м. Харків, вул. Ярославська, 2/1, метро «Центральний ринок».

Часы настенные выполнены в вашем фирменном стиле с вашим лого, лозунгами и т. д. Ф250-300 мм. Механизм для настенных часов плавный бесшумный ход. Любой цвет. Опт. Отличный корпоративный подарок или награждение.

Футболка Тільняшка камуфльована Інтернет-магазин одягу «Рома»Продам за вигідною ціною тільник з начосом, без начісування, футболку камуфлированную, всіх розмірів і різних кольорів. Виробник.38-74 розміри Україна, м. Харків. Доставка по всій Україні.

Фирма «АЗКОМ» осуществляет: Продажу - Установку - Демонтаж – Обслуживание – Ремонт – Заправку – систем кондиционирования. Мы подберем Вам альтернативные варианты по самым выгодным ценам. Будем рады сотрудничеству.

Фирма «АЗКОМ» осуществляет: Продажу - Установку - Демонтаж – Обслуживание – Ремонт – Заправку – систем вентиляции. Мы подберем Вам альтернативные варианты по самым выгодным ценам. Будем рады сотрудничеству.

[Страница сгенерирована за 0.113 сек]